آموزش بهبود رتبه سایت در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از 100 درصد کل SEO حدود 30 درصد مربوط به تولید محتوا و سئو محتوا است (دقت کنید که باید هر دو باهم باشند)، حدود 30 درصد بک لینک، حدود 10 درصد بهینهسازی سایت و 30 درصد باقیمانده هم سایر موارد تأثیرگذار در بهبود سئو سایت است. همچنین 73 درصد گفته اند که از مهارت ها و ابزارهای سئو خود برای دستیابی به نتایج بهتر در بازاریابی محتوا استفاده میکنند. استفاده از فایلهای صوتی و ویدئویی در بخش تولید محتوا بهشدت در بهبود رتبه در گوگل تأثیرگذار شده است تا حدی که پیشبینی میشود تا سال 2020 بازدید ویدئوها در گوگل به بیش از 85% برسد. خیلی ها نمیدونن از شبکه های اجتماعی هم میتونن برای سایتشون بک لینک بگیرن و اعتبار و اقتدار دامنه سایتشونو توسعه بدن. خدمات سئو معمولا برای افزایش اعتبار سایت ها انجام می شود. آیا من محتوای با کیفیت بالا به کاربران تحویل می دهم؟ یک سئو کار حرفه ای که در شرکت سئو کار می کند، برای تولید محتوا بسیار وقت می گذارد زیرا محتوا فاکتوری بسیار مهم در بالا بردن سئو سایت می باشد.

۴ برابر بیشتر کاربران ترجیح می دهند ویدیویی درباره یک محصول تماشا کنند تا اینکه در مورد آن مطلب بخوانند. برای اینکه کاربران بتوانند به سایت و بلاگ شما بروند و استفاده کنند ابتدا سایت شما باید در دسترس آنها باشد یعنی بتوانند سایت شما را پیدا کنند. اگر سعی در رشد کسب و کار خود دارید، با توجه به اینکه افراد زیادی برای رفع نیازهای خود به اینترنت روی می ­آورند ، باید از سئو به عنوان بخش مهمی از استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود استفاده نمایید. بقیه باید در حوزه راهنمایی های مفید و راهکار های حل مشکلات حوزه کاری شما و یا سایر مطالب جالب باشد، بعنوان مثال اگر شما فست فود دارید می توانید سریالی از پست های آموزش فست فود های مختلف را به مخابین خود ارائه دهید و در برخی دیگر بع معرفی رستوران خود بپردازید. شما باید به گونه ای با موتورهای جستجو در هر سناریویی رفتار کنید که همان رفتار را با کاربران واقعی دارید.

به یاد بیاورید که طبق شرایط برنامه های تعرفه ای که میزان معینی از ترافیک را شامل می شود ، پس از فراتر رفتن از محدودیت ، محدودیت سرعت روشن می شود (64 کیلوبایت بر ثانیه). افزونه های سئو وردپرس می توانند باعث شوند کارایی بهتری ایجاد کنید و از طریق آنها سریعتر به هدف خود دست پیدا کنید. به همین دلیل توجه به این مسائل اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. با توجه به بررسی های انجام شده مشخص شده است که معمولا بازدید از صفحات دوم گوگل بسیار پایین است. شما میتوانید صفحات وب خود را با تولید محتوای با کیفیت بالا و رعایت نکات سئو بهینه ­سازی کنید تا به رتبه های بالاتری در صفحه نتایج موتور جستجو دست پیدا کنید. بهینهسازی ساختار لینکهای داخلی برای انتقال اعتبار و رنک صفحات قوی به صفحات ضعیف، یکی از روشهای استاندارد سئو کردن صفحه بوده است؛ اما مسئلهای که اهمیت دارد این است که تعداد مناسبی از لینکها را در صفحه درج کنیم تا به تجربه کاربری آسیبی وارد نشود. در حال حاضر مهمترین نکته در بحث بهینهسازی سورس وبسایتها برای گوگل، استفاده از کدهای AMP است که قطعاً دیر یا زود اجباری خواهد شد.

سئو فقط به معنای بهینهسازی سایتها برای Google نبوده و شامل تمام موتورهای جستجو میشود؛ اما در ایران استفاده از گوگل بهمراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجو است. برای سئو کردن سایت و بهینه سازی وبسایت باید حواستان باشد که سفارش خود را به شرکتهای حاذق و حرفهای بسپارید، زیرا یک اشتباه یا دور زدن قوانین گوگل برای زودتر بالا آمدن در نتایج ممکن است تمامی تلاشهای شما در فضای وب را به باد بدهد. بهبود رتبه الکسا با صرف هزینه های بالا به راحتی امکان پذیر است و وب سایت های زیادی در این زمینه مشغول فعالیت هستند که البته تنها بازدید وب سایتتان را افزایش میدهند و در رتبه وب سایت شما تغییری ایجاد نمیشود اما هنر مدیریت سایت آن است که سایت به صورتی طراحی شود که با کمترین هزینه برای تبلیغات رتبه وب سایت بهبود یابد و بدست اوردن رتبه بالا ملاک نیست بلکه نگهداری آن مهم است به همین دلیل پکیج های بهبود تضمینی رنک الکسا با تعرفه کاهش رتبه الکسا ارزان و اقتصادی به شما کمک میکنند تا با کمترین هزینه تاثیر شگرف افزایش ترافیک ، بهبود رتبه الکسا ایران ، صرف جویی در هزینه ها و…