• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش افزایش بازدید سایت + فیلم آموزشی ( آپدیت 2021 ) – کارنوین

آموزش افزایش بازدید سایت + فیلم آموزشی ( آپدیت 2021 ) – کارنوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این یک روش خوب برای مشخص کردن اعتبار عمومی یک وبسایت است. ریدایرکت 301 به صورت دائمی کاربران را به آدرس سایت مشخص شما منتقل می کند. کافی است مشخصات سایت، موضوع فعالیت، آدرس اکانتهای شبکههای اجتماعی، لوگوی مربوط به سایت را در محلهای مورد نیاز جایگذاری کنید. این موردی است که به صورت کامل در سایتهای قدیمی تر رعایت شده است. ممکن است که شما بتوانید بهترین محتوا را برای انتشار در فضای مجازی تولید کنید و از طریق وبسایت خود و سایر پلتفرم های موجود آن را منتشر کنید. بسیاری از مشاغل به شما فرصت میدهند که چند کلمه در مورد تجربه استفاده از محصولاتشان بگویید. گوگل به وضوح بیان کرده است که خرید بکلینک برای بهبود رتبهبندی نقض قوانین و دستورالعملها است. هزینه این روش بدون شک از خرید یک دسته بکلینک بیشتر نخواهد بود. سایت شما باید نسبت به سایت رقیب شما در جایگاه بهتری باشد، در این حالت موضع برتری شما بیشتر خواهد بود. در بیشتر موارد میزان بازدید از طریق نظر شما در بخش تجربه کاربران سایروبسایتها از میزان بازدید کسب شده از طریق ایمیل بیشتر است.

درواقع منظور این است که با شناخت رقبای خود و وارد کردن نام آنها در ابزارهای تحلیلی همچون «Ahrefs» یا «MOZ»، میتوانید سایتهای علاقهمند به موضوعات مدنظر خود را بهتر بشناسید. یا مثلا اگر در قسمت درج نظرات امکان درج لینک وجود دارد ، برای جلوگیری از بررسی آنها توسط خزنده گوگل ، حتما آنها را بصورت نوفالو تعریف کنید. البته این به این معنی نیست که حتما باید تمام بک لینکهای ما فالو باشند، چرا که اگر تمام بک لینکهای شما فالو باشند نشان دهنده غیر طبیعی بودن بک لینک سازی شماست و در پروسه بک لینک سازی حتما باید بک لینک نوفالو نیز داشته باشید. بهت راست از چه سیستمی برای پیاده سازی فروشگاه اینترنتی استفاده کنیم ما در این مجموعه سعی کرده ایم مطالبی که در راه اندازی بهتر و هدفمند تر فروشگاه اینترنتی به شما کمک می کنند را گرد آوری کنیم. به خصوص اگر محتوای خوب شما، به محصولاتی که ارائه میدهید، مرتبط باشد. در مواردی که به کسب و کار شما ذکر شده است اما لینکی وجود ندارد میتوانید درخواست خود را ارسال کنید و از آنها بپرسید آیا میتوانند در آن مقاله لینکی مرتبط با وبسایت شما درج کنند. آیا لینکهای خارجی زیادی در صفحه وجود دارد که به نظر میرسد به موضوع آن صفحه مرتبط نیستند؟

Bounce Rate: به معنای نرخ پرش یا نرخ خروج کاربران بوده و نشان دهنده مدت زمانی است که کاربران در داخل سایت شما می مانند و از محتویات سایت شما استفاده می کنند. این میتواند نشان دهد که وبسایت مورد نظر شما از روشهایغیرمتعارف استفاده میکند و قبل از درخواست لینک باید بررسیهای بیشتری انجام بدهید. اگر نمیتوانید دلیل لینک دادن به وبسایت خود را توضیح بدهید بعید است که بتوانیدلینکی را به دست بیاورید. فراموش نکنید که استفاده درست از هشتگها باعث میشود تا محتواهای شما به صفحه اکسپلور اینستاگرام هم راه پیدا کند. اعتبار صفحه و اعتبار دامنه: ابزار Moz برای ارزیابی اعتبار دامنه و اعتبار صفحه از مقیاس لگاریتمی۱ تا ۱۰۰ جهت پیشبینیرتبهبندیوبسایت در صفحههای نتایج موتور جستجو استفاده میکند. در ادامه به بررسی این تکنیکها پرداخته شده است. برای حل آن باید این بکلینکها را هنگام لینک بیلدینگ با هدایت به صفحه دیگری احیا بکنید. که همانطور که از اسماش میتوان حدس زد لایههای مختلف یک پیج و صفحه را بررسی میکند و با تبلیغات زیاد مثل پاپ آپ ، فلش های اطراف مطلب و … که توصیه میکنم به آنها سر زده و مقالات را مطالعه کنید.

علاوه بر این اگر این کار را انجام دادهاید در اولین فرصت از شر آنها خلاص شوید. در ازای تهیه محتوا با کیفیت بالا برایوبسایت آنها اغلب به شما این امکان را میدهند که در آن یادداشت به وبسایت خود لینک دهید. آسوشه با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک داده موبایل در کل جهان، 4 درصد کل ترافیک را تشکیل می­ دهد که این میزان در سال 2019 به 14 درصد خواهد رسید، اظهار داشت: در سال 2014، بیشترین سهم ترافیک IP متعلق به تجهیزات با سیم و برابر 54 درصد بوده است ولی در روندی رو به رشد، در 2016، تجهیزات ثابت (باسیم) 47 درصد و وسایل WiFi و همراه، 53 درصد ترافیک شبکه IP را تأمین خواهند کرد. از آن گذشته به یاد داشته باشید که اگر پولی بابت انتشار پست مهمان پرداخت کنید ممکن است از طرف گوگل شناسایی و با جریمه روبرو شوید. از طریق این روش دو طرف ماجرا علاوه بر گسترده کردن روابط کاری خود از این توافق سود خواهند برد. اما پیدا کردنشان زمان می برد.