• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش افزایش ایندکس صفحات در گوگل + رفع مشکل ایندکس

آموزش افزایش ایندکس صفحات در گوگل + رفع مشکل ایندکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این وقفهها را به این دلیل لحاظ کردیم تا همزمان که آموزش سئو وردپرس را مطالعه میکنید بر روی سایت وردپرسی خودتان نیز آنها را تست کنید. سئو از کلمه انگلیسی search English optimization گرفته شده است، شما با کمک سئو یابهینه سازی سایت خودتان که یکی از خدمات سئو کار برتر است می توانید، کلمات کلیدی وب سایت مورد نظرتان را با کمک تغییر دادن الگوریتم های موجود در گوگل بزرگ نمایی کرده، که خود این بزرگ نمایی باعث می شود میزان بازدید سایت شما بالا رود و همچنین سایت شما جایگاه بهتری در موتور های جست و جو گر پیدا کند. فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. سایتی است که هر کس می تواند به طور رایگان از آن به سایت خود لینک کند. ابزار Tailwind میتونه چند رسانه رو به طور همزمان مدیریت کنه و یه واقعیتی که هست پارتنر رسمی اینستاگرام هم هست. یا یه راه هوشمندانه تر … همانگونه که تامپسون اظهار داشته است، از آنجایی که گسترش مهارت تفکر انتقادی کاملاً از طریق درسها یا رشتههای مجزا دستیافتنی نیست، «استفاده از یک رویکرد بینرشتهای برای تقویت مهارت تفکر انتقادی در دانشجویان همة سطوح ضرورت دارد» (تامپسون، 2011: 4). رمسی نیز تلفیق مهارت تفکر انتقادی با خواندن و نوشتن در رشتههای مختلف را تأیید کرده است.

شما باید این مدیران را برای لینک دادن قانع کنید. وجود مشکل در این بخش باعث میشود که گوگل سایت شما را از نتایج خود حذف کند. پیچیده تر شدن الگوریتم های گوگل و هوش مصنوعی آن در طی زمان، باعث جلوگیری از سئو غیرقانونی شده است؛ زیرا با گذشت زمان این خطر برای سایت شما جدیتر میشود. این فرهنگ و رواج بیشتر آن در میان مردم باعث شده است که روزانه میلیاردها جستجو از طریق گوگل انجام می شود! بنابراین توصیه می کنیم از روش های دیگری برای لینک سازی استفاده کنید. در ادامه دقیق تر بررسی میکنیم که چگونه میتوانیم به ایندکس صفحات در گوگل دست پیدا کنیم. ما برای استفاده افزونه MonsterInsights توصیه می کنیم این بهترین افزونه گوگل آنالیتیک برای وردپرس است و به طور خودکار کلمات کلیدی را از کنسول جستجوی گوگل در منطقه مدیریت وردپرس شمانشان می دهد. در دنیای وب، یک لینک را معادل یک رای از دهنده لینک به گیرنده آن می دانند.

در دنیای واقعی هم رای دادن به همین گونه است. اما آیا شما فردی را که به همه رای می دهد، قبول دارید؟ بهینه سازی سایت دو گزینه را مورد توجه قرار می دهد، بهینه سازی پارامترهای درون سایت و بهینه سازی پارامترهای بیرون سایت. مرجع لینک دامنه بک لینک هایی که از لینک دادن دامنه های دارای اقتدار بالا بدست می آیند معمولاً ارزش بیشتری نسبت به لینک های وبسایت های بی کیفیت، جدید یا اسپم دارند. به عنوان مثال اخبار یا مطالب روزانه منتشر میکنید یا قصد… چون افراد بسیاری این کار را انجام میدهند، لینک های ابتدای صفحه به تدریج به انتهای صفحه می رسند و سپس حذف می شوند. سرویسهایی وجود دارند که به کمک آنها، اعضای شان به یکدیگر لینک می کنند. البته روش هایی هم برای دور زدن رتبه الکسا وجود دارد که اگر سایتی فقط روی رتبه ی الکسا خود کار کرده باشد، گوگل متوجه این موضوع خواهد شد و سایت را پنالتی می کند. پارامترهای درون سایت نام دامنه، عنوان صفحات، متن صفحات و کلیه موارد دیگری را که درون خود سایت است، شامل می شود. پارامترهای بیرونی، کلیه موارد دیگری است که خارج از سایت به کمک آن می ایند نظیر بهینه سازی متن لینک هایی که به سایت می شود.

شبکه وبلاگ خصوصی یا PBN به مجموعه سایت هایی گفته می شود که با هدف ایجاد بک لینک راه اندازی می شوند و تحت مالکیت یک شخص قرار دارند. وقتی من وارد پروژه کتاب مارکت شدم، متاسفانه محصولنویسی برای اکثر محصولات یا انجام نشده بود و یا به شکل کاملا سطحی و کوتاه نوشته شده بود. تنظیمات نقشه سایت را حذف کرده و شما خیلی راحتتر میتوانید تنظیمات سئو را انجام دهید و همچنین کدام پستتایپ، دستهبندی، کتگوری، تکسونومی و… اگر شما هم مانند بعضی مشتریان وب مک بازدیدکنندگان زیادی دارید ولی از رتبه الکسا خود راضی نیستید چه کاری میتوانید انجام دهید؟ در حقیقت اگر شما یک تازه کار باشید، اول از همه باید مفاهیم پایه را بیاموزید. اگر فکر می کنید گرفتن کد تایید گوگل در کنسول جستجوی گوگل جلوی سئو شما را می گیرد در اشتباه هستید پس نصب سرچ کنسول ضروری نیست. شما در سایت تان چند صفحه می سازید و به سایتهای دیگران لینک می کنید و در عوض آنها هم در سایت های خود صفحه ای می سازند و به سایت شما لینک می کنند. در این مقاله متداول ترین اشتباهات لینک سازی را شرح دادیم و شما با دوری از آن ها میتوانید از بودجه لینک سازی خود نتیجه بهتری بگیرید.