• خانه
  • وبلاگ
  • آموزشگاه کامپیوتر پایا بهترین آموزشگاه کامپیوتر فنی و حرفه ای در تهران

آموزشگاه کامپیوتر پایا بهترین آموزشگاه کامپیوتر فنی و حرفه ای در تهران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه سفید از بخش های مختلفی تشکیل شده است که برای بهبود رتبه سایت خود حتماً باید آن ها را رعایت کنید! به منظور ارزیابی و بررسی صفحات مختلف در سایت شما گوگل از خزنده هایی استفاده می کند که در واقع این خزنده ها به عنوان ربات شناخته شده و نیاز است تا این صفحات به طور مداوم از نظر سئو بهینه شوند تا خزنده های گوگل قادر به پیدا کردن آنها باشند. قالب های ریسپانسیو به قالب هایی گفته می شود که متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه، مطلب مورد نظر را نمایش می دهد. مورد دیگر ارتباط دارد. و کلی مورد دیگر که حتی ممکن است در این لیست نیامده باشند! صفحه 404، سرعت سایت، صفحات با خطای ایندکس و بسیاری از موارد دیگر از جمله مواردی هستند که با وارد شدن به قسمت Coverage و بخش Enhancements قابل مشاهده اند. ابتداییترین حالت این است که گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری صفحات وبسایتتان را پیدا میکنند، آنها را کراول میکنند و در نهایت رندر و ایندکس میکنند. مهم این است که محتوایی ارزشمند و غنی تولید کنید، قوانین سئو آن پیج را رعایت کنید و کاری کنید که محتوایتان نه تنها برای کاربران، بلکه برای موتورهای جستجو هم قابل خواندن باشد!

گاهی اوقات مطالب خیلی خوبی برای سایتتان مینویسید، قوانین سئو on-page و off-page را هم رعایت میکنید؛ اما آنطور که باید از لحاظ فنی به آن توجه نمیکنید. موهانان (2005) و دیوید و همکاران (2010) دریافتهاند، یادگیری غیر رسمی که از این طریق روی میدهد، باید در آموزش دانشگاهی، مورد توجه قرار گیرد. خیلی از متخصصان عقیده دارند که ساختار سایت شما، یکی از مهمترین و شاید حتی اولین مورد از معیارهای سئوی تکنیکال است! اولین بخش که در گوگل سرچ کنسول قرار دارد و باید به آن سر بزنید، Coverage Report است. 1. اول اینکه؛ خیلی از مشکلات مربوط به Navigation و ایندکس شدن، به خاطر ساختار نامناسب سایت است. خیلی وقت است که الگوریتمهای گوگل تغییر کرده است و نمیتوان صرفا با keyword stuffing و چپاندن تعداد زیادی کلمه کلیدی در متن، صفحه خود را به رتبههای اول گوگل رساند. 2- بخش مقدمات تولید محتوا در چهار بخش به شکل ویدیویی ارائه شده است.

انتظار دیگری که خیلی از تولیدکنندگان محتوا با آن مشکل دارند این است که کارفرمایی که پروژه ای را به کارشناس می دهد انتظار دارد، که او فالورهای اینستاگرام یا ممبرهای کانال تلگرام را بالا ببرد. اظهار نظر در وبلاگ با لینکدهی به سایت خود راهی برای دریافت لینک است اما توصیه میشود از انجام این کار خودداری کنید. و بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت وب سایت ها در نظر گرفته شده است. توسعه دهنده وب شخصی است که یک طرح سایت که توسط طراح وب سایت طراحی شده است را به یک وبسایت تبدیل می کند. اطلاعاتی مثل کلمات کلیدی پر امتیاز، خطاهای سایت و یا تعداد impression وبسایت بخشی از این اطلاعات نمایشی در پیشخوان وردپرسی شما هستند. این بهاین معناست که 8، 9 کاراکتر در انتخاب رمز عبور مناسب میباشد. با وجود اینکه اینگونه تهدیدات سایت های بزرگ ، سرشناس و پر مخاطب را بیشتر به دردسر می اندازد و افراد “رخنهگر” هم بیشتر در پی عبور از سد آن ها هستند ، اما سایت های کوچک که دارای جایگاه خوبی در جستجوی عبارت کلیدیشان می باشند نیز موظفد تا این اقدامات امنیتی را انجام دهند . تا حدودی هم این صحبت درست است. جامعۀ بعدی مورد مطالعه در پژوهش حاضر، عبارتهای جستجوی حوزۀ اسلام است که بهدلیل امکانپذیرنبودن مطالعه تمامی آنها، تعداد پنج کلیدواژه بررسی شد.

خب نگران نباشید. اگر اطلاعات کافی در مورد این معیارها ندارید، در ادامه همه آنها را توضیح میدهیم. گام سوم: در اینجا باید لینک صفحهای که به ارتقا نیاز دارد را درون یکی از این صفحه های معتبر وبسایت خود جای گذاری کنید. وبسایت شما باید با نیازهای فنی موتورهای جستجوی مدرن مطابقت داشته باشد تا بتوانید رتبه بهتری در نتایج به دست آورید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا (cms) متن باز( open source ) است که به وسیله آن میتوانید یک وبسایت ایجاد کنید. ساختار سایت ها به دلیل خطی نبودن معمولا به این صورت است که نیاز آپدیت کردن های فراوان داشته و برای ماندن در رتبه بالا توسط گوگل، باید مدیریت منظمی بر سئوی محتوا و سئو تکنیکال داشت. البته اصلا نیازی نیست در این مورد تخصص داشته باشید! متن جایگزین توصیفی از تصویر است که به گوگل کمک میکند بفهمد تصویر در مورد چیست! 4-کافی نبودن حمایت از استاد برای تغییر محتوا: یکی از مسائل آموزش عالی به روز نبودن محتوای برنامههای درسی آن مطابق با تحولات دانش و فناوری و تغییر در ابعاد مختلف زندگی است. افزونه های مختلفی مانند breadcrumb و yoast seo در وردپرس وجود دارد که می توان با استفاده از آنها به راحتی یک بردکرمب ساخت.