آموزشگاه سئو سایت : سئو 6

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر شما یک سایت بسیار زیبا با محتوای درجه 1 و بسیار خواندنی داشته باشید اما اصول سئو تکنیکال را رعایت نکرده باشید، شما رتبه ای در نتایج جستجوی گوگل نخواهید داشت. حقیقت این است که ترفندها، اصول و تکنیک های بهینه سازی سایت در زمینه سئو بر اساس الگوریتم های گوگل معمولا استخراج می شوند! بهینه سازی مطالب قدیمی یکی از روش های کارآمد برای تولید ترافیک و سرنخ بیشتر به حساب میاد. وب سایت ها بخش زیادی از بازدیدهاشون رو از بلاگ پست های قدیمی دارن. البته ممکن است در فروشگاه مورد نظر شما، احتیاجی به امکان مورد نظر نباشد و بهتر است در طراحی سایت فروشگاهی حتما با متخصص راه اندازی سایت های اینترنتی مشورت نمایید. جمله با مضارع التزامی: ممکن است مریم خانه نباشد. تنها کافی است از یک مطلب که اعتبار و رتبه خوبی دارد به مطلبی قدیمی که با محتوای با ارزش شما ارتباط مناسبی دارد لینک ایجاد کنید. به طور کلی افزایش ترافیک سایت از راه های متعددی انجام می شود که می توان آنها را به صورت زیر دسته بندی کرد.

باید ها و نباید های زیادی در این کار وجود دارد. در صورت نیاز به توضیحات، در فرم سفارش بخشی جهت ارسال توضیحات وجود دارد. زیرا بازدیدکنندگان فعلی در دسترس هستند و می توان با استفاده از روش ارسال ایمیل و پیامک آنها را براحتی به سمت سایت هدایت کرد. محتوای خوب و با کیفیت یکی از عوامل جذب مخاطب است. گوگل به مقالاتی رتبه می دهد که بازدید بالایی دریافت کنند و مقالاتی بازدید بیشتری می گیرند که اطلاعات مفید به مخاطب بدهد و نیاز وی را برطرف کند. پس یادتان نرود ایمیل آن ها را دریافت کنید تا آن ها را به کاربران همیشگی سایت تان تبدیل کنید و ترافیک پایداری را برای سایت خود بوجود بیاورید. سعی کنین محتواتون خلاصه های کوتاه داشته باشه تا موتورهای جستجو و اسپیکرهای هوشمند خیلی سریع پاسخی که لازم دارن رو پیدا کنن. بسیاری از کاربران بدون اینکه وارد وب سایت ها شوند، مطالب و محتواهای مورد نظر خود را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال می کنند.

وبلاگ نویسی یکی از روش های عرض اندام در فضای اینترنتی است. حفظ بازدیدکنندگان فعلی یکی از بهترین روش های افزایش ترافیک سایت است. کلمات کلیدی وابسته به موقعیت مکانی رو از طریق ابزارهایی مثل گوگل ترندز شناسایی کنین. نحوه استفاده از ابزارهای سئوی محبوب مثل Google Analytics ، Ahrefs و SEMrush رو یاد بگیرین تا با یک استراتژی مناسب، ترافیک ورودی رو افزایش بدین. تحقیق کلمات کلیدی Long Tail: مردم از جملات کامل برای جستجوی صوتی استفاده می کنن. به همین دلیل بهینه سازی محتوای سایتتون برای جستجوی صوتی یک ضرورت به حساب میاد. بهینه سازی برای اسنیپت ها: اسپیکرهای هشومند مثل الکسا و گوگل هوم پاسخ های کوتاه و دقیق رو ترجیح میدن. علاوه بر این، ابزارهای سئو میتونن ایده های خیلی خوبی رو برای محتواهای آینده در اختیارتون قرار بدن تا بیشترین ترافیک رو از طریق محتوای جدیدتون جذب کنین. در بین پژوهشهای فارسی و در یکی از نخستین پژوهشها در حوزۀ ارزیابی ابزارهای کاوش وب با رابط جستجوی فارسی، «کوشا» (1381) در پژوهشی با عنوان «مطالعه مقایسهای بر روی ابزارهای کاوش وب با واسط جستجوی فارسی» شش ابزار کاوشی را که امکان جستجوی اطلاعات از طریق واسط فارسی داشتند، با استفاده از 27 معیار ارزیابی کرد.

برای جمع آوری اطلاعات مربوط به جستجوهای محلی، موتورهای جستجو معمولا بر روی سیگنال هایی مثل محتوای محلی، پروفایل پیج ها در شبکه اجتماعی، لینک ها و نقل قول ها تمرکز دارن. ویژگی ها: ممکن است برخی محصولات دارای ویژگی هایی مثل رنگ، جنس، اندازه و موارد مختلف باشد که می توانید از این قسمت آنها را اضافه کنید. ابزارهایی مثل Google My Business و Moz Local به کسب و کارها کمک می کنن تا لیست های دایرکتوری و نقل قول های خودشون رو مدیریت کنن و در نتیجه در جستجوهای محلی نمایش داده بشن. این موضوع باعث میشه تا نرخ تبدیل هم افزایش پیدا کنه. بلکه باید به دنبال افزایش و جذب بازدیدکنندگان بیشتر بود. ترافیک به منظور جذب بازدیدکننده سایت صورت می گیرد. بنابراین یکی از روش های آسان برای جذب ترافیک سایت، استفاده از شبکه های اجتماعی است. وقتی یک بازدیدکننده به بلاگ شما وارد میشه، هدفتون اینه که از صفحات دیگه هم بازدید کنه. شما می توانید به کمک ابزارهایی که در ادامه معرفی می شود، دامین رقبای خود را وارد کنید و ببینید از چه سایت هایی به سایت آنها لینک داده شده است.