آموزشهای آنلاین و مجازی اندیشه آراد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از این رو کارشناسان پیام آوران پارسیان با ارائه مشاوره بهینه سازی (سئو) رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهند و برای آنها تشریح می کند که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می بایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند. 2008) صفحات 30 دانشگاه کشور نیجریه را برای مطالعه الگو و فراوانی بیرونی و درونی انتخاب و آنها را مطالعه کردند. علاوه بر داشتن سایتی با کیفیت و بدون خطا ، داشتن محتوای باکیفیت باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهد شد ، هرچه محتوای بهتری داشته باشید ، گوگل نمایش بهتری از سایت شما را در اختیار کاربران قرار می دهد . توجه کنین که این روزها گوگل بسیار بیشتر به تجربه کاربر در سایت شما و قصد کاربر در پشت سر جست و جو توجه داره. بهینه و فشرده نبودن کد های سایت بر روی لود (load) شدن سایت تأثیر دارد. یک نوع پروتکل امنیتی است که در حال جایگزین شدن پروتکل های قدیمی مانند http و www هستند.

در واقع یک توصیه عالی این است که در زمانهایی که مخاطبین شما حضور فعالی در اینستا دارند، پستهای خود را ارسال کنید، چرا که الگوریتم اینستا به زمانبندی پستها بسیار اهمیت میدهد و در نتیجه این کار، کلید ورود پیامهای شما به صفحه کاوشگر است. سوالی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد این است که چگونه مطمئن شویم که سایت ما برای کاربران موبایل بهینه بوده و گوگل نیز از این بابت ایرادی به سایت ما وارد نخواهد کرد. این باعث می شود که URL سایت و همین طور نام تجاری شما به اشتراک گذاشته شود و در نتیجه رتبه سایت بهبود میابد. در قسمت اول این 5 روش را برای شما همراهان توضیح داده ایم. برای مثال استفاده از عنوان Category برای دستهبندی مطالب در سایتها بسیار مرسوم است. در سال ۱۹۹۹، یک ماه طول کشید تا کراولرهای گوگل ۵۰ میلیون صفحات وب سایتها را کراول کنند. پس از آن، حجم تصاویر بارگذاری شده در سایت میتواند تأثیر زیادی در سرعت سایت داشته باشد. با استفاده از قابلیت کش (cash) در سایت، پس از ورود هر کاربر به سایت، اطلاعات ظاهری سایت در مرورگر رایانه یا تلفن همراه او ذخیره و یا اصطلاحا کش میشود. میتوانید وب سایت طراحی شده را به صورت آنلاین و در تصویر زیر مشاهده بفرمایید.

1. عنوان همه محتواهای منتشر شده را در یک گوگل شیت جمعآوری کنید. از آنجایی که اینگونه سایت ها کیفیت و رتبه بالایی ندارند لینک هایی که از آن ها به سایت شما داده می شود نیز بد بوده و رتبه سایت شما را پایین می آورند. البته وجود نداشتن سایت مپ به سئو سایت ضربه نمیزند اما وجود داشتن آن باعث افزایش رتبه شما میشود. در هر سایت صفحاتی وجود دارند که نیاز به ایندکس شدن آن در گوگل نداریم و یا ایندکس شدن آن میتواند برای امنیت سایت مشکل ساز باشد. مدیران سایت با استفاده کد های معرفی شده در این روش میتوانند سایت خود را به صورت مفهومی تر به خزنده های گوگل معرفی کنند و در عوض رتبه آنها در نتایج جستجو افزایش پیدا میکند. البته استفاده از کد های نشانه گذاری مزیت های دیگری نیز برای سایت دارد که در مقاله مربوط به خود به معرفی آنها میپردازیم.

ممکن است شما هم بخواهید از برخی از استراتژیهای سئو کلاه سیاه به صورت ترکیبی با تاکتیکهای سئو کلاه سفید استفاده کنید که برخی از آنها به عنوان “استراتژی سئو کلاه خاکستری” یاد میکنند. برای دریافت یک رتبه الکسا دقیق تر شما می توانید معیارهای سایت خود را در واحد های سنجش سایت الکسا تائید کنید. یکی از مواردی که در سئو تکنیکال سایت تأثیر دارد بهینه سازی کد هاست. در شرکت مهام هزینه های خدمات سئو و بهینه سازی سایت بر اساس میزان بودجه مشتریان تعیین خواهد شد و بر این اساس بهترین استراتژی ممکن برای بهبود وضعیت سایت شما در گوگل و سایر موتور های جستجو تعیین می گردد. در واقع همان طور که این امر در تولید محتوا وب سایت و سئو موثر است، در رشد پیج شما نیز تاثیر گذار خواهد بود. نام این راهنما نقشه سایت یا سایت مپ (site map) است. ربات ها برای بررسی بهتر سایت نیاز به یک راهنما دارند. اما از آنجا که بخش قابل توجهی از سرعت سایت مربوط به کد ها و عوامل مرتبط seo تکنیکال است، تصمیم گرفتیم تا دوباره به صورت مختصر در قسمت سئو تکنیکال به آن بپردازیم. این توضیحات باید کوتاه باشد و نهایتاً در یک یا دو پاراگراف کوتاه نوشته شوند.