• خانه
  • وبلاگ
  • آشنایی با سئو کلاه سفید یا White Hat Search Engine Optimization – بلاگ کلیک اول

آشنایی با سئو کلاه سفید یا White Hat Search Engine Optimization – بلاگ کلیک اول

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تنها مورد فنی مربوط به سئو در این دستهبندی قرار میگیرد. رفع کدام مشکل از مشکلات فنی سئو از اهمیت بالایی برخوردار است؟ دلیلش هم این است که اگر خزندهها نفهمند کدام نسخه از صفحات، صفحه اصلی یا کنونیکال16 است، نمیدانند کدام را در صفحات نتایج جستجو نشان دهند. محتوای تکراری15 محتوایی است که در چند صفحه مختلف از یک دامنه یا دامنههای مجزا دیده میشود. به عنوان مثال اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید، سعی کنید صفحات محصولاتتان را به دسته بندیهای مختلف و در پی آن زیردستههای مختلف تقسیم کنید. از تصاویر تامبنیل خود می توانید به عنوان پوستر فیلم ویدئوی خود استفاده کنید. در بیش از 90 درصد اوقات محتوایی که نگارش می شود با هدف توسعه یک کلمه کلیدی و جلب نظر موتور های جستجو برای بررسی محتوا و قرار دادن آن در رتبه بندی نتایج بر اساس سرچ آن کلمه کلیدی است. منطقا ، از دست دادن چنین کاربرانی اشتباه است. زمانی بود که اگر بازی را خیلی سخت انجام می دادید ، ضربه ای به مچ دست شما وارد می شد و باید از نو شروع می کردید. همه می دانیم که دیگر اکثر افراد با گوشی های هوشمند خود به اینترنت متصل می شوند، می توان گفت در دنیای امروزی گوشی به دست ما چسبیده است.

اما باید گفت که استفاده از آن در سایت ، سبب افزایش اعتماد به سایت و افزایش تشویق کاربران می شود. همانطور که گوگل در سال 2010 تصدیق کرد، سرعت صفحات یکی از سیگنالهای مستقیم رتبه بندی است. این کاربران دفع شده همگی درباره کیفیت سایتتان سیگنالهای منفی تدریجی به موتورهای جستجو میفرستند و باعث میشوند رتبه آوردن آن در صفحات نتایج جستجو سخت تر شود. مطالعه حاضر با بررسی پژوهش ها و منابع مکتوب و غیر مکتوب داخلی و خارجی، با هدف معرفی محتوای الکترونیکی و ثأثیر آن در یادگیری پویا، ضمن ارائه مدل ها و رویکرد های نوین در تولید محتوای الکترونیکی از قبیل ADDIE,SCORM, P3 ، به طرح چند پرسش در زمینه فرایند تولید محتوای الکترونیکی بر اساس مدلP3 و ابزار های تألیف آن می پردازد. ابزار بررسی سایت الکسا محتوای تکراری داخلی را شناسایی میکند. روشهای ارائهشده برای امنیت بیشتر ارتباطات اینترنت اشیاء بررسی شدهاند. 40 درصد از افراد اگر لود شدن صفحهای بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد، آن را ترک می کنند. این ابزار گوگل سرعت لود شدن سایتتان را هم در دستگاه های موبایل و هم در دستگاههای دسکتاپ محاسبه میکند.

این یک کار کاملا اشتباه در سئو است چرا که به مرور گوگل متوجه خواهد شد که بک لینکهای شما جعلی بوده؛ و از این رو احتمال پنالتی شدن سایتتان افزایش مییابد. این شرکت سایت شما را ارزیابی و بررسی میکند که در کجا برتری داشته و در کجا میتوان پیشرفت کرد. همچنین، بخشهایی از پژوهش که محقق به بررسی و مقایسه منابع درسی با اهداف و اولویتهای نقشه جامع علمی کشور میپردازد، با استفاده از روش تحلیل محتوا به انجام رسیده است؛ که بر این اساس 15 راهبرد نقشه جامع علمی کشور در 5 حوزه موضوعی انتخاب و در راستای اهداف پژوهش استفاده شده است؛ علاوه بر آن بخشهایی از پژوهش نیز، با استفاده از روش اسنادی انجام شده است. علاوه بر تحلیل کیفی، جهت محاسبة بسامد و درصد سطوح اهداف یادگیری در طبقهبندی بازنگری شده بلوم، تحلیل کمی نیز انجام شد. در اپلیکیشن نیوسئو که اولین و تنها اپ آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی در ایران است مباحث سئو به بهترین شکل ممکن به صورت تصویری و صوتی با کمترین قیمت ممکن ارائه شده است. مورخ و محقق معاصر تاریخ با بررسی این دوران، که به «عصر زرین فرهنگ ایران» و دوران «رنسانس اسلامی» معروف است، میتواند برای مخاطب ایرانی مسلمان توضیح دهد که چرا و چگونه چنین فرهنگ و تمدنی در تاریخ ایران قرن سوم تا پنجم شکل گرفت.

به زبان مخاطب بنویسید: اگر جوان هستند شاید بهتر باشد یک خورده غیر رسمیتر بنویسیم. فناوری ajax یعنی صفحه برای گرفتن یا فرستادن اطلاعات به سرور ، لود نشود و به زبان ساده ، صفحه رفرش نشود. تنها ایراد ترافیک رایگان این است که شما با دشواریهای زیادی برای رتبهبندی در موتورهای جستجو روبرو میشوید. مطمئن شوید که سایتتان دارای یک نقشه سایت XML است. چگونه یک نقشه سایت با فرمت XML ایجاد کنیم؟ با ایجاد لندینگ پیج مناسب و جذاب مطابق اصول سئو و با استفاده از زیر نظر گرفتن رفتار بازدیدکنندگان با ابزارهای موجود و بهبود مستمر لندینگها بازدیدکنندگان به مشتریان اصلی شما تبدیل میشوند. حال برای اینکه این محتوای تولید شده که در یک محیط گرافیکی شکل زیبایی به خودش گرفته است ، بتواند بین موضوعات مختلف آموزشی تعامل و راهبری مناسب ایجاد بکند ( کاربر بتواند طبق نظم خاص و هدفمندی از این آموزش ها بهره مند شود ) بایستی تبدیل به اتوران شود. به عنوان مثال، اینکه صفحات به چه شکل در دستهبندیها یا مسیرهایی طبقه بندی شدهاند که از آنها برای رفت و برگشت بین بخشهای مختلف سایت استفاده میشود. بعضی خطاها را میشود به سرعت برطرف کرد: به عنوان مثال، برای از بین بردن عناوین متا17 و توضیحات متای18 تکراری تنها کافی است آنها را بازنویسی کنید تا غیرتکراری باشند و با هدف عبارت جستجو مطابقت داشته باشند.