منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آشنایی با تکنیکهای سئو کلاه سفید – سایت ساز زرین

آشنایی با تکنیکهای سئو کلاه سفید – سایت ساز زرین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو یا همان بهینهسازی سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل، سبب میشود تا سایت شما در رتبههای بالای نتایج مانند لینکهای نخست در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. پس در نتیجه میتوانید با تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی خود، به اشخاص سود جو و هکر ها اجازه ورود به حریم خصوصی خودتان را ندهید. 8. کاری کنید تا آدرس سایت شما را در انجمن ها خودنمایی کند.مدیران وب سایت ها معمولا نوار ابزار الکسا را نصب شده دارند و آن ها با کلیک بر لینک شما باعث بهبهود رتبه شما خواهند شد. یعنی شما هر موضوعی را که بخواهید تعریف کنید میتوانید کلیک آن را تهیه کرده و به عبارتی قسمتی از ترافیک سایتهای دیگر را به سمت خود آورده و کاهش رتبه الکسا با ارسال بازدید را در سایت خود جز اصلیترین امور کنید. توی گوگل هم کیفیت محتوا واسه رتبه بندی بهتر ضروریه. تولید محتوا بسیار گسترده است و توضیح همه نکات لازم برای آن در این مقاله نمیگنجد. مزیت این روش این است که مشتری هزینه بسیار کمتری را پرداخت میکند و اگر برای مشتری ظاهر سایت اهمیت نداشته باشد می تواند گزینه خوبی باشد.در این مورد قیمت کاملا مشخص است.

هر چقدر امکانات یک سایت بیشتر باشد مسلما قیمت آن افزایش پیدا میکند. بهعنوانمثال منوی بالای سایتها در صفحهنمایش بزرگ تمام گزینههای آن قابلمشاهده است، اما در صفحه نمایشگرهای کوچک به دلیل کمبود فضا بهتر است این گزینهها در یک منوی کشویی قرار دادهشده باشد. صفحه اصلی سایت دقیقا حکم همان ویترین مغازه را دارد. پس شما هم باید ویترین جذابی داشته باشید. ویترین مغازه رکن اصلی برای مغازه دار است. برای قالب سایت مثال مغازه دار را زدیم. برای همین سرعت سایت هم جزء موارد مهم به حساب می آید. شاید شما هم جزء همین افراد باشید. شاید واژه طراحی سایت ریسپانسیو به گوشتان خورده باشد. یک هنرمند که با سختی بسیار یک نمایشگاه هنری را بر اساس افسانه کندی من ساخته است، متوجه می شود که افرادی که در مقابل یک تابلو می ایستند و این واژه را ۵ بار تکرار می کنند، به ناگهان از بین می روند! در حالت بعدی مشتری ممکن است از قالب یک سایت خارجی(یا حتی ایرانی) خوشش آید.در این حالت بر اساس آیتم ها و امکاناتی که وجود دارد هزینه اعلام می شود. فرم های اختصاصی خود را دارید.در این حالت باید نیاز سنجی شود و بر اساس آن قیمت سایت اعلام میگردد.

یک حالت دیگری هم وجود دارد که باید همه چیز به صورت کاملا اختصاصی طراحی و پیاده سازی شود. دقت داشته باشید که چه در مورد این روش و چه در مورد روشهای دیگر، تداوم در اجرا به شدت مهم است، در واقع وقتی شما به صورت مستمر محتواهایتان را تبدیل میکنید در دراز مدت ترافیک سایت شما به میزان مشخصی افزایش پیدا میکند. در واقع میتوان گفت رعایت اصولی موارد مربوط به سئوی کلاه سفید میتوانند بازدید از سایت شما را چندین برابر نمایند. ارتفاع شهر ارومیه ۱۳۳۲ متر از آبهای آزاد است و در دشت ارومیه واقع شده است. از چندین سال قبل تا به امروز قالب یا همان ظاهر سایت مهمترین فاکتور به حساب می آید. افزایش رتبه سایت و سئو مهمترین چیزی است در اهداف کوتاه مدت و بلندمدت کسب و کار ها وجود دارد. منظور از طراحی سایت ریسپانسیو این است که وب سایت شما در تمامی دستگاه ها قابل استفاده باشد. در این حالت ممکن است چندین مشتری از یک قالب استفاده بکنند.

اگر به یک مغازه وارد شوید هرچی سلام کنید و کسی نباشد که جواب سلام شما را بدهد بعد از اندکی انتظار مغازه را ترک میکنید. مریل برای اولین بار سطوح عملکرد مورد انتظار از شاگرد در پایان آموزش را به سه سطح یادآوری، به کاربستن، کشف و ابداع تقسیم کرد که هر یک از این سطوح عملکرد، آموزش مربوط به همان سطوح را طلب میکند. سئو را به دو صورت می توان تقسیم بندی کرد: سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه یا سئو داخلی و سئو خارجی، که هر کدام تکنیک های خاص مربوط به خودشان را دارند البته هر چند دارای مشترکاتی می باشند. دقت داشته باشید که این پروسه، نیازمند پشتکار و بروز رسانی دانش و مهارت خود می باشد؛ در غیر این صورت ممکن است هیچگاه به نتیجه نرسد. خیلی از افرادی که برای مشاوره طراحی سایت به ما مراجعه می کنند دانش کمی در این زمینه دارند.