• خانه
  • وبلاگ
  • آشنایی با انواع روش ها برای رسیدن به صفحه اول گوگل

آشنایی با انواع روش ها برای رسیدن به صفحه اول گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه خاکستری یا اصطلاحا کمی سایه شامل تایید اصول سئو سفید اما رعایت نکردن تمام آنهاست.یعنی در حالی که موافق شیوه های ممنوع موتورهای جستجو هستند و سعی در رعایت آن دارنداما همچنان کمی غیر اخلاقی عمل می کنند و در آینده ممنوع خواهند شد. اما باید به شما بگوییم که اصل کار به این شکل نیست و آموزش های کلیک سایت به نحوی طراحی شده اند که کاملا پروژه محور هستند و شما به عنوان یک کاربر به صورت قدم به قدم می توانید آن ها را پیاده سازی کنید. اگر علاقمند به افزایش رتبه سایت در الکسا هستید بایستی استراتژی تولید محتوا و تقویم تولید محتوا شما به هر زبانی که مشغول به کار هستید، مشخص و دقیق باشد. برای مثال سایت BuzzFeed پیش از آنکه برای مقالات خود عنوان بنویسند، تقریبا 20 عنوان پیش فرض تهیه و سپس بهترین را انتخاب میکنند. اولین چیزی که به چشم جستجوگر میافتد عنوان مقاله و محتوای شماست.

بلکه شما باید بتوانید محتوایی تولید کنید که اصطلاحاً 10 برابر بهتر از محتوای رقبا باشد. محتوایی که از اینها به خوبی استفاده میکند، در خاطر میماند و با دیگر افرادی که این آمار برایشان جالب است به اشتراک گذاشته میشود. محتوا یکی از مهم ترین بخش های سئوی سایت شما است و باید در مورد آن توضیحات زیادی به شما ارائه دهیم که آن را به صورت کاملا اصولی دنبال کنید، محتوای شما در درجه اول به هیچ وجه نباید کپی باشد، این کار باعث می شود که سایت شما پس از مدتی از کار افتاده و بر اساس نداشتن بازدید، در گوگل رشدی نداشته باشد. اما قطعا روشهای بازارایابی مبتنی بر تبلیغات پولی، تنها روش های افزایش ترافیک وب سایت نیستند. AMP یک پلتفرم طراحی سایت برای گوشیهای هوشمند است که با کاهش حجم صفحات سایت به افزایش سرعت بارگذاری صفحات برای موبایل کمک میکند و از آنجا که این پلتفرم کدهای صفحات را تغییر میدهد، نمیتوان با ابزارهای معمول آنالیز سایت آن را آنالیز کرد و نیاز به ابزاری اختصاصی برای آنالیز دارد. شما می توانید با وارد کردن هویت مالک سایت و برخی تنظیمات ساده، کشور خودتان را به این سایت معرفی کرده تا به این سایت کمک کنید، کشور اصلی شما را تشخیص دهد.

از هرچیزی که می تواند مراجعه کنندگان را جذب کند استفاده کنید. به این ترتیب اگر کاربر تمایل داشت بعدا برگردد و کالا را خریداری کند این امکان برای او وجود دارد و می تواند با زدن یک دکمه لیست علاقمندی های خود را به خرید تبدیل کند. روشهای زیادی در ساخت بکلینک برای وبسایت وجود دارد که استفاده درست و اصولی از هر کدام از این روشها در بهبود رتبه سایت تاثیر میگذارد. سایت های بسیاری هستند که میتوانید از آن ها برای ایجاد و ثبت رپورتاژ استفاده کنید. فضایی برای سایت خود ایجاد کنی که کاربران بتوانند فارغ از موضوع سایت در آن به گفتگو بپردازند و یا اگر سوالی دارند بپرسند. برای ردگیری تمام فرایندهای بازاریابی انجام شده در سایت این سه ابزار را باید نصب کنید. برای فعال کردن چنین گزینه ای، ابتدا وارد آن صفحه شوید و گزینه add new را انتخاب کنید و حالا این کوپن را بر اساس درصد تخفیف یا واحد پولی خود تنظیم نمایید. ولی علاوه بر این، هزینه های دیگه ای هم داره بعضی وقتا. گوگل این بک لینک ها را می بیند و هرچه سایتهای معتبر بیشتری به شما بک لینک بدهند، اعتماد گوگل هم به شما بیشتر میشود.

سئو شامل استراتژی ها ، اقدامات و شیوه های متعدد است که هدف نهایی همه آنها بهبود موقعیت وب سایت شما در موتورهای جستجو است – به همین دلیل به آن “بهینه سازی موتور جستجو” می گویند. این روش به تکنیک هایی اشاره دارد که هدف آنها فریب دادن ربات های گوگل و کسب جایگاه در کلمه کلیدی مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن است. در ضمن تعداد دفعاتی که سایت شما با آن کلمه کلیدی به نمایش درآمده است و تعداد دفعاتی که کاربران بعد از جستجوی کلمه کلیدی مد نظر بر روی لینک سایت شما کلیک کردهاند را نیز گزارشگیری میکند. همچنین به طور خلاصه در مورد اینکه سئو کلاه خاکستری چیست نیز بحث خواهیم کرد. به همین علت، طول و فرمت محتوای خودتان را تغییر بدهید تا در مرورگرهای مختلف بهتر خوانده شود و مورد پسند اکثر کاربران باشد. در واقع، باید طراحی سایت بهگونهای باشد که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت سایت بهدرستی نمایش داده شود.