• خانه
  • وبلاگ
  • آسیبشناسی کتابهای دانشگاهی در زمینه آموزش مهارتهای زبان عربی

آسیبشناسی کتابهای دانشگاهی در زمینه آموزش مهارتهای زبان عربی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از خواص سئو کلاه سفید، تولید محتوای با کیفیت است، زیرا به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما منحصر به فرد است و برای نمایش دادن مناسب است. در حالی که لینک ها به وضوح شاخص کیفیت و اطلاعات وب سایت نیستند، آنها بر روی جستجوی ارگانیک تأثیر می گذارند. تولید محتوای متنی با کیفیت بدون توجه به اندازه آن کار دشواری است و وقتی می خواهید حتماً از طریق رتبه بندی آن به اهداف خاصی دست بیابید، می تواند به چالش بزرگتری تبدیل شود. در این زمینه فراگیرنده به جهت مشابهتهای میان زبان فارسی و عربی اغلب بدون دیدن واژه و کلمه در تشخیص حروف کلمه که گاهی در زبان اصلی او به صورت مشترک تلفظ میشود، دچار کاستی است. شما نویسنده را نمی شناسید و هیچ رابطه ای با او ندارید. فریلنسرها ممکن است همانند نویسنده استخدام شده تان، نتوانند صدای برند شما را بشنوند. اهداف زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید با نوشتن کتاب الکترونیکی به آنها دست پیدا کنید، از جمله اینکه خود را به عنوان یک متخصص در صنعت معرفی کنید، مشتریان احتمالی را به پایین قیف فروش خودتان هدایت کنید، به خوانندگان در مورد برند یا محصول خود آموزش دهید و…

هدف مورد نظر شما مشخص می کند که کدام بخش را باید در کتاب الکترونیکی خود قرار دهید. ممکن است نگران توانایی یا ثبات فریلنسر باشید و اینکه آیا آنها به وظیفه مورد نظر خود عمل خواهند کرد یا خیر. برای این کار ابزارهای مختلفی طراحی شده است که بهترین آنها Ubersuggestو Answer The Public است. یکی از بهترین کارمندای گوگل که شخصاً علاقه زیادی به این بزرگوار دارم مرغ مگس خوار (Hummingbirds) است. توصیفات: این یکی همون روی سایت دیده نمیشه اما برای خوندن و فهرست شدن توسط موتورهای جستجو به کد صفحه وصل میشه. اما قبل شرح اینکه چگونه میتوانید رتبه الکسایتان را بهبود بخشید، باید چند قدم به عقب برداریم. چنین شخصی امیدوار است که موتورهای جستجو متوجه کنترل آنها بر روی این سایت ها نشده و در نتیجه رتبه بالاتری برای وب سایت اصلیتان در نظر بگیرند. آسان ترین شیوه دسترسی به سوالات مورد نظر کاربران جستجو کردن در مورد آن موضوع در گوگل می باشد، گوگل به هنگام تایپ متن در باکس جستجویش پیشنهاداتی را به کار بر ارائه می دهد که این پیشنهادات جزء پر جستجو ترین موارد در سطح وب در مورد موضوع مورد نظر شما می باشد.

درست است که تمام موارد بالا و محتوای عالی به شما کمک های زیادی خواهند کرد اما واقعیت این است که مطلب درجه یک شما یکی از مطالب درجه یک در سطح اینترنت است پس برای اینکه بتوانید خود را بین این مطالب بالاتر بکشانید باید لینک سازی خارجی انجام دهید. اما اگه بیای و به فکر دور زدن گوگل و فریب گوگل باشی تا سایتت زود بیاد بالا و رتبه بگیره شما از روش سئوی کلاه سیاه استفاده کردی و باید منتظر باشی که گوگل شما رو مجازات کنه. مثلاً ارائه جداول و ارقام بیشتر برای یک مقاله تحقیقاتی کاربرد دارد تا سایر فرمت های تولید محتوای متنی! برای این کار می توانید از Google Hangouts، ایمیل یا سایر ابزارهای مدیریت پروژه استفاده کنید. به عنوان مثال اگر شما دستگاه چند کاره (multicookers) می فروشید، مزیتی که به کاربر ارائه می دهید، نباید خرید محصول باشد، بلکه داشتن وقت آزاد بیشتر برای انجام کارهای دیگر است. فقط مطمئن شوید که پیمانکار شما مطمئن است که در صورت داشتن هرگونه سوال، می تواند براحتی با شما تماس بگیرید.

همچنین برخی از قوانین مربوط به تعداد کلمات، آمار، اطلاعات فصلی و اطلاعات تماس وجود دارد که باید در نظر بگیرید. فهرست مطالب را برای ارائه ساختار کتاب الکترونیکی در اول کتاب اضافه کنید و به خواننده اجازه دهید به راحتی و به سرعت به قسمت های خاص مورد نظر خودش دسترسی پیدا کند. آن را خاص، مؤثق و معتبر کنید و نشان دهید که خوانندگان شما بعد از خواندن آن، قادر به حل مشکل مورد نظر خواهند بود. باید توجه داشته باشید که تولید محتوا یک هنر است و هر کسی به راحتی نخواهد توانست بهترین محتوا را تولید و در اختیار شما قرار دهد. تیم ما به سازمانها کمک میکنند تا از فضای دیجیتال به بهترین نحو ممکن استفاده کنند و به اهداف بازاریابی خود برسند. با توضیح روش های خود و لینک دادن به منابع معتبر، اعتبار کتاب الکترونیکی خود را افزایش دهید. حداقل ۳۷ درصد از مشاغل به طور منظم کتاب الکترونیکی ایجاد می کنند. در حال حاضر شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که در سرتاسر دنیا مورد استفاده همه مردم هستند مانند: فیسبوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام و غیره که عضو شدن در این شبکهها مزیتهای زیادی برای کسب و کارها دارد، زیرا ورود مردم به این فضاها بیشتر است و گذاشتن لینک در آنجا نرخ کلیک بالاتری را به دنبال دارد.